Black Pigeon Speaks er slettet fra YouTube

[give_form id=”11241″]

YouTube-kanalen Black Pigeon Speaks har torsdag blitt fjernet fra YouTube. Kanalen var blant de mest populære samfunnskritiske kanalelen, og hadde svært god kvalitet på videoene.

Nå som YouTube og Google har gått inn i en vanvittig sensur-modus, blir innhold som er ansett å være politisk ukorrekt fjernet over en lav sko.

Selv hevder YouTube og Google at de fjerner «hat og rasisme». Men i realiteten fjerner de bare vloggere og innholdsprodusenter som har et konservativt standpunkt.

Les også: Gugel og JuTube har iverksatt vanvittig sensur-bonanza

Black Pigeon Speaks var en slik YouTube-kanal. Med kritikk av krenkelseshysteri, feminisme og SJWs.

Nå er kanalen flyttet til den alternative plattformen BitChute.

For å se videoene til Black Pigeon Speaks, kan du gjøre det her:

https://www.bitchute.com/channel/yqVw2kOQK4Jl/

Og sånn for ordens skyld, her er noen flere kanaler på BitChute:

Tommy Robinson: https://www.bitchute.com/channel/tommyrobinson/
Sargon of Akkad: https://www.bitchute.com/channel/sargonofakkad/
InfoWars: https://www.bitchute.com/channel/infowars/
Mark Dice: https://www.bitchute.com/channel/markdice/
The Thinkery: https://www.bitchute.com/channel/thethinkery/
Steven Crowder: https://www.bitchute.com/channel/stevencrowder/
Rebel Media: https://www.bitchute.com/channel/rebel-media/
Sinatra Says: https://www.bitchute.com/channel/sinatra_says/
Wranglerstar: https://www.bitchute.com/channel/wranglerstar/
Jordan Peterson: https://www.bitchute.com/channel/jordanpeterson/
Stefan Molyneux: https://www.bitchute.com/channel/freedomainradio/
BrittPettibone: https://www.bitchute.com/channel/brittpettibone/
The White House Channel: https://www.bitchute.com/channel/thewhitehouse/
RazörFist: https://www.bitchute.com/channel/razorfist/
Faith Goldy: https://www.bitchute.com/channel/faithgoldy/
Bombard’s Body Language: https://www.bitchute.com/channel/bombardsbodylanguage/
Daisy Cousens: https://www.bitchute.com/channel/daisycousens/
Project Veritas: https://www.bitchute.com/channel/veritasvisuals/
Laura Loomer: https://www.bitchute.com/channel/lauraloomer/
Soph: https://www.bitchute.com/channel/soph/
Cernovich: https://www.bitchute.com/channel/cernovich/
Blonde in the Belly of the Beast: https://www.bitchute.com/channel/blondebeast/
Paul Joseph Watson: https://www.bitchute.com/channel/pauljosephwatson/
Barbara4u2c: https://www.bitchute.com/channel/barbara4u2c/
Laura Towler: https://www.bitchute.com/channel/lauratowler/
Lauren Southern: https://www.bitchute.com/channel/laurensouthern/
Pat Condell: https://www.bitchute.com/channel/pat-condell/
Michelle Malkin: https://www.bitchute.com/channel/michellemalkin/
The Red Elephants: https://www.bitchute.com/channel/the-red-elephants/
Tim Pool: https://www.bitchute.com/channel/timcast/
Styxhexenhammer666: https://www.bitchute.com/channel/styxhexenhammer666/
Computing Forever: https://www.bitchute.com/channel/computingforever/
Red Ice TV: https://www.bitchute.com/channel/vioTr8bGOlJi/
Mark Collett: https://www.bitchute.com/channel/IYXqC1BYZH31/
Reverend Simon Sideways: https://www.bitchute.com/channel/t824BBQ3wefu/
Thulean Perspective: https://www.bitchute.com/channel/thuleanperspective/

Del innhold: